Rreth kėsaj faqe Kontakt

Nė kėtė libėr mund tė gjeni fakte shkencore qė refuzojnė tė gjitha fushat e evolucionit dhe informojnė qėllimin e vertetė tė tij.

Ky libėr trajton temen Kuranore tė krijimit tė univerzit nė dritėn e njohurive tė reja shkencore.
.

Islami denon terrorizmin Popujt e zhdukur Fatkeqėsitė qė solli darvinizmi Ketu ftohen
Botime tė reja: Libra, Artikuj & Prezentime
AUTORI
Njė jetė pėr besimin
LIBRAT
nė disponim me tekst tė plotė
VIDEO
Filmat dokumentar nė disponim
ARTIKUJ
rreth shkencės dhe besimit
All Downloads
Wallpaper
Katalog
 
Porositje
Informacione rreth botuesve tanė dhe firmave tona shpėrndarėse
Lajmėrohu
Lajmėrohuni pėr njoftime pa pagesė
Ftesė tė gjithëve
pėrkthyesve, botuesve dhe firmave shpėrndarese
Pėrkraheni punėn tonė
Bashkangjitjuni shoqerisė-Harun-Jahja
Hedhja poshtė e darvinizmit

>>> Dergoja webadresen shokėve